Lednicko-valtický areál

Podle Vašich přání zprostředkujeme poznání toho nejlepšího z Lednicko-valtického areálu

Lednicko-valtický areál (LVA) je památkou světového významu zapsanou do Seznamu kulturního dědictví UNESCO v roce 1996. Provedeme Vás nejen nejznámějšími místy tohoto areálu, ale také místy, která jsou často turisty neoprávněně opomíjena. Navštívíte pohádkovou krajinu s rybníky a salety, kterou budovali Lichtenštejnové od svého příchodu na Moravu roku 1249. Budete-li sledovat kroky tohoto významného rodu, ocitnete se i v Dolním Rakousku. Také zde najdete sídla Lichtenštejnů i vinné sklepy s víny, která můžete porovnat s moravskými.

Lva01
Lva02
Lva03
Lva04
Lva05
Lva06
Lva07
Lva08
Lva09
Lva10
Lva11

Tímto areálem můžete i v doprovodu našich průvodců cestovat pěšky, na kole, lodí nebo autobusem. Fyzickou náročnost programu připravíme podle Vašeho přání. Rozhodnete-li se cestovat na kole, zabezpečíme je v dostatečném počtu.

Z dalších významných míst si dovolujeme doporučit Velkomoravské hradiště Pohansko, Mikulov, Pálavu s možností nádherných pěších přechodů nebo návštěvu nejjižnějšího moravského místa soutoku Moravy a Dyje, dostupného po cyklistické trase vedoucí nedotčenou krajinou.

Romantické jízdy v kočárech

Vyhlídkové jízdy v kočárech po zámeckém parku, kolem zámeckých rybníků, jako kdysi jezdil kníže Lichtenštejn.

  • Denně v měsících květen – srpen
  • Soboty a neděle v měsících duben, září, říjen
  • Vyhlídkové jízdy pro zájezdy a skupinové akce
  • Rezervace kočárů na určitou hodinu a určené místo

Oficiální stránky Lednicko-valtického areálu

Jihomoravská cestovní s.r.o. 

sídlo a provozovna:

17. listopadu 3122/21, 690 02 Břeclav

provozovna:

Na Kopci 581, 691 43  Hlohovec

tel.: +420 728 154 780 
e-mail: jihomoravska@jihomoravska.com

IČ:  26950693, DIČ: Neplátce

Pohodlné ubytování je zajištěno přímo nad vinnými sklípky. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější prostředí nebo standarní a moderní komfort, zajistíme rodinné penziony či hotely s veškerým příslušenstvím.

Stravování je zabezpečeno podle přání klienta. Dovolujeme si nabídnout krajové speciality, které potěší žaludek každého labužníka. Během výletů a jiných akcí je stravování zabezpečeno přímo v přírodě, nebo na jiném místě. Zabezpečujeme veškerou dopravu a půjčování sportovních potřeb.

Speciální přání, která nejsou součástí této nabídky, s potěšením zabezpečíme bude-li to v našich možnostech.

Cenová nabídka se vždy odvíjí od konkrétního programu. Rozhodnete-li se využít naší nabídky, uvítáme objednávku s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli váš pobyt co nejlépe připravit k vaší maximální spokojenosti.

Zkuste si sestavit vlastní program a zaslat na náš e-mail jihomoravska@jihomoravska.com, vaše požadavky a návrhy zodpovíme nejpozději do 3 dnů.